سرگرمی

خوشحالم که حال و روز چند ماه پیش رو ندارم. این روزها هرچند سرم شلوغه اما این شلوغیه شیرین رو دوست میدارم. فقط صبحها اوضاع صبحونه سروش کمی به هم ریخته اس و گاهی این ور و اونور میشه که از امروز تصمیم گرفتم شب صبحونه اش رو با نون فیلو آماده بذارم تا صبح‌ها که دست تنهام اوضاع صبحونه‌ش روبراه شه. امروز با سروش رفتیم بهداشت تا قد و وزن ترانه رو چک کنیم که خداروشکر اوضاع مرتب بود و روی خط رشدش قرار داشت. هوا خیلی گرم بود. از وقتی برگشتیم کمی گرمازده شدیم. 

صبح‌ها گاهی چون شب رو بیدارم دیرتر بیدار میشم و میبینم که سروش خودش بیدار شده و داره بازی میکنه و کتاب میخونه. نقاشی میکشه و کارتون نگاه میکنه. 

پسرم نازنینم خیلی خیلی دوستت دارم. خیلی گلی بهترینم.

نقاشی دایناسوری

اسم دایناسورها رو داره تمرین میکنه تا اسم علمیش رو یاد بگیره و من هم خیلی خوشم میاد- هرچند اسم گذاری خودش رو هم خیلی دوست داشتم و حتی توی یه کتاب منبع هم دیدم اوایل این مدلی اسم میگذاشتند. مثلاً گردن دراز (که سروش این مدلی صداش می کرد) اسم قبلی براکی زوروس ها بوده.

این هم کاردستی موشکی که با کمک من درست کردش

/ 11 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محبوبه مامان الینا

هزار آفرین به سروش جونی ِ خلاق و هنرمند[قلب] پس حسااااااابی مشغولی این روزها مریم جون[چشمک]

مریم مامان مهتا

چه پسر ماهی خداحفظش کنه چه جالب مهتاهم عاشق دایناسوراست من یه سری دایناسور براش خریدم مدتیه باهاشون بازین کردیم خوب شد یادمون افتاد [نیشخند] چه نقاشی قشنگی کشیدی سروش عزیز بازم تفاهم ولی شما همیشه چند قدم ازما جلویید ما هم این کاغذهای موجی رو خریدیم ولی باهاش ماسک ساختیم [نیشخند]

سپیده عمه آریانا

فدای سروش گلم بشم . قربونش برم با نقاشی و کاردستی خوشگلش . بووووووووووووووووووووووس برای سروش گلی[ماچ][بغل][قلب][گل]

مامان سام

هزار آفرین و ماشاالله به این پسر با استعداد هم نقاشی هم کاردستی عالی بود آفرین به مامان مهربون روی ماه سروشم رو ببوسین[ماچ]

مامان رادین

واقعا نقاشی و کاردستیت خوشکلن افرین به این همه سلیقه منم اپم بیای خوشحال میشم