روزهای تابستونی

هوا این روزها خیلی گرمه. واسه همین خیلی بیرون نمیریم. تیرماه خونواده دایی جون هم اینجا بودن و سروش گلم تونست با محمدصدرای عزیزم حسابی بازی کنه. چند شبی رو خونه مامانی می‌موند و بعد زنگ می‌زد که بیاین دنبالم. یه شب خونه می‌موند و فرداش روز از نو و روزی از نو. محمد صدرای مهربونم یه تی‌رکس بزرگ (واقعاً بزرگ) به سروش داد ( بگردمش که اصلاً خسیس نیس.اصلاً اصلاً). با هم آتلیه رفتن و عکس انداختن. یه شب باباهاشون و دایی علی رو راه انداختن و رفتن پارک آبی و نزدیک سحر برگشتن در حالیکه چشاشون باز بود اما از خستگی خواب بودننیشخند.

 

 

تیرماه به بازی و بازی و بازی گذشت. دوتا مهمونی افطاری داشتیم که برگزار کردیم و چند بار هم دعوت شدیم. مهمونی خونه مامانی حسابی با بچه‌ مهمونا قاطی شدن و خوش گذروندن. بماند که به اختلاف نظر که می‌خوردن این صدرا و سروش بودن که توی یه جبهه قرار می‌گرفتن و بقیه اونطرفچشمک.

یه بار هم رفتیم بیرون شهر افطاری که خوش گذشت. شب بود و سروش درصدد گرفتن خفاش ها براومده بود. یه بار هم مهمون مادر جون و پدر جون افطاری رفتیم پارک و سروش بعد از افطار با بابا و دخترعموها و عموجونش رفتن بالای کوه که حسابی بهش خوش گذشته بود.هنوزم دلش میخواد بره بالای اون کوهه.

یه هفته بعد از عید فطر صدرا و دایی ها رفتن تهران و جاشون حسابی خالی خالی شد.این یه ماه که به ما خیلی خوش گذشت.

 

مشغولیت این روزهای سروش:

 

 

 

ترانه فینگیلی هم بعد از آبله مرغونش تازه دوماهه شد و واکسن زذ. الان ترانه گلی سه ماهه شده و میخنده. این روزها هوشیار‌تر و گوش به بازی‌تر شده. حالا با دیدن اسباب بازیها دست و پا میزنه و ذوق نشون میده. خوابش خداروشکر تنظیم شده و من کمتر پیش میاد بیدار خوابی بکشم.

 

 

 

نمی دونم چه جوریه اما روزها زود شب میشن و شبها زود صبح میشن. میگی شب و روز با هم مسابقه گذاشتن.این کارهای منه که روی هم تلنبار میشه و هر از چندگاهی که به کارهام میرسم میگی دنیا رو بهم دادن.

 

/ 9 نظر / 26 بازدید
مریم مامان مهتا

به به یه دفعه با کلی تغییرات اومدی مریم جان خدارو شکر که به سروش خوش گذشته تی رکس هم مبارکش باشه ای جووونم ترانه کوچولو [قلب][قلب][قلب] خدا حفظشون کنه این فرشته ها رو خودت هم خسته نباشی [لبخند]

محبوبه مامان الینا

در مورد سبقت شب و روز باهات موافقم [چشمک] ای جان هر دوشون رو ببوس از طرف من محمدصدرا چه فیگوری گرفته[مغرور]

محبوبه

تا باشه گردش و مهمونی و بازی برای بچه ها ماشالله به جفتشون

سلام مامان محمدسروش و نغمه ام خدا همه بچههارو حفظ کنه دخترتون عجیب شبیه بچه دوستمه

Sahar

سلام وبلاگت عالیه اگه ممکنه لینک کنید ممنون

نگین مادر فسقلیا

ممنون ازاینکه حسمو داشتی خب شاید هردو حدودا تو ی شرایط و موقعیت مادری و همسری از برهه زمانی بچه ها هستیم منم در جواب لطفت لینکت میکنم فقط لطف کن ادرس و عنوان لینکو بذار...[لبخند]

سپیده عمه آریانا

اااااااااااااااااااااای جون دلم قربون این گلهای نازم بشم . 1000 ماشااله به ترانه کوچولو . الهی خداوند همیشه حافظ سروش گلی و ترانه عسلی باشه . الهی همیشه در کنار هم شاد و خوش و سلامت باشید [ماچ][بغل][قلب][گل][گل]