بهار دوست داشتنی

این اولین فرصتیه که واسه آپ گیرم اومد. هر چند باز هم زیاد وقت ندارم اما تصمیم گرفتم به این کار هم برسم. بهار قشنگی از راه رسیده. تعطیلات خوب بود. انگار همین چند ساعت پیش بود داشتم لحظه شماری می کردم واسه رسیدن خواهر و برادرها. اما دیروز همه‌شون رفتن سراغ کار! و امروز هم ما! 

با شروع سال جدید ما هم برگشتیم خونه. دستی به سر و روی خونه کشیدیم  اما نه آنچنان عمیق که باید و شاید. تمام زحمت‌ها هم با بابایی بود و من تقریباً نظاره گر بودم.

عید دیدنی جای زیادی نرفتیم. بیشتر اقوام و دوستانی رو که اومدن دیدن مامانی، دیدیم. مادرجون و پدرجون سروش هم طبق هر سال مسافرت بودن. و روزهای آخر تعطیلات برگشتند.

با اومدن محمدصدرای نازنین در روز پنجم سال سروش هم خونهٔ مامانی می‌موند و شبها همونجا دوتایی کنار مامانی می‌خوابیدن. این سری اونقدر روابطشون دوستانه و عالی بود که همه لذت بردیم و حیفمون می‌اومد جداشون کنیم. شب دهم هم مامانی دوتایی‌شون رو سرزمین عجایب بردن و بعدشم شام پیتزا مهمون ما!

بچه ها اونشب بهشون خیلی خوش گذشت  ولی حسابی هم خسته شده بودن. دیگه واسه خواب هر کدوم رفتند خونه خودشون و تا ظهر روز بعد خوابیدند. البته ما دیگه محمدصدرا رو ندیدیم. چون همون روز یعنی دهم با خانوم دایی راهی شدند. ما هم رفتیم دیدن مادرجون که از مسافرت برگشته بودند. 

روز یازدهم تمام روز رو دنبال دکتر گشتیم واسه من. روز دوازدهم و سیزدهم هم باباجون دندون درد امانش رو برید. روز سیزدهم هم برخلاف پیش بینی هواشناسی هوای آفتابی و عالی ای داشتیم که سه ساعتی با هم رفتیم بیرون و برگشتیم. روز پانزدهم هم دایی ها و خاله جون راهی شدند و دل ما حسابی حسابی گرفت.

و اما چند تا یادگاری:

 

 

 

 

 

 

 

/ 7 نظر / 10 بازدید
محبوبه مامان الینا

سلام مریم جون.خوبی عزیزم؟[قلب] انشاله همیشه جمعتون برقرار و شاد باشه[قلب] چه خوب که عکس گذاشتی چه هنری هم هستن[چشمک][قلب]

مریم مامان مهتا

خدا رو شکر که خوش گذشته امیدوارم همه سال لحظات خوبی داشته باشین چه عکسای قشنگی

سپیده عمه آریانا

سلام مریم جون . سال نو مبارک . انشااله سال خوب و پر برکتی همراه با شادی و سلامتی داشته باشید . بهترینها رو براتون آرزومندم . خوشحالم که این مدت در کنار عزیزانتون خوش بودید . الهی همیشه شاد و سلامت باشید . بووووووووووووووووووووووووووووووووووووس به روی ماه سروش نازم با عکسهای زیباش[ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]

ملودیای مامان وبابا

سلام مریم بانو . خوشحالم که جمعتون جمع بوده و کلی خوش گذشته , فقط اگه این جدایی 15 فروردین نبود چها میشد [تایید] عکسهای گل پسرمون هم مثل ماه شدن [ماچ] دوستون دارم , عزیزم هستین[قلب]

ملیحه

سلام بانو عیدت مبارک سال خوبی داشته باشی پر از خنده پر از شادی پر از ارامش پر از سلامتی زدی تو کار عکس هنری افرین!

ستارگان آسمان من

وای چه عکسای حرفه ای گرفتی مادر هنرمند...البته زیبایی گل پسرم به این هنر کمک کرده[چشمک]....کلی کیف کردم[ماچ]....منم عاشق بهارم[بغل]